Farklı kategorilerde yüzlerce dergi tek yerde, hepsi e-dergi’de!

10:46 - 06.07.2022, Çarşamba

Türk Telekom’un dijital dergi uygulaması e-dergi, ekonomiden teknolojiye, sağlıktan, seyahat, keşif ve yemeğe kadar farklı kategorilerde yüzlerce dergiyi telefon ya da tabletinizden kolayca okumanıza imkân sağlıyor.

Advertorial - Türk Telekom'un dijital dergi uygulaması e-dergi, ekonomiden teknolojiye, sağlıktan, seyahat, keşif ve yemeğe kadar farklı kategorilerde yüzlerce dergiyi telefon ya da tabletinizden kolayca okumanıza imkân sağlıyor.

Uygulamada çeşitli ilgi alanlarına yönelik dergi alternatiflerinin yanı sıra, gündemi takip edebileceğiniz birçok günlük gazete de bulunuyor.

Zengin içeriğine ek olarak, kullanıcılarına pek çok özellik de sunan e-dergi;

  • "Beni tanı" özelliğiyle ilgi alanlarınıza en uygun içerikleri karşınıza çıkarıyor.

  • ''Çevrimdışı okuma'' ile indirdiğiniz dergi ve gazetelere internete ihtiyaç olmadan, her zaman ulaşmanızı sağlıyor.

  • "Favorilere ekleme" sayesinde ise sevdiğiniz içeriklere erişiminizi kolaylaştırıyor.

  • Ayrıca, sürekli yenilenen özet haberler ve gündemin en önemli başlıkları da keşfet sayfasında sizleri bekliyor.

Birbirinden farklı özellikleri ve zengin içerikleri sayesinde kullanıcılarına sınırsız okuma keyfi sunan e-dergi ile finans dünyasından haberlere, ekonomi hakkındaki güncel bilgilere ulaşabilir, üstelik Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, uygulamayı yurt içinde mobil internet kotanızdan harcamadan kullanabilirsiniz.

e-dergi'yi App Store, Google Play ya da App Gallery'den indirerek, farklı kategorilerden yüzlerce dergi ve gazeteyi hemen okumaya başlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN