Saloon Burger ve PizzaLazza Genel Müdürü Esra Kıvrak oldu

03:53 - 12.01.2022, Çarşamba

Hızlı servis restoran zinciri sektöründe faaliyet gösteren Saloon Burger ve PizzaLazza’nın Genel Müdürlüğü görevine 30 Esra Kıvrak getirildi.

Tekstil, sağlık, perakende ve hızlı servis restoranlar alanlarında yatırımları bulunan Turgut Aydın Holding bünyesinde faaliyet gösteren Saloon Burger ve PizzaLazza'nın üst yönetimine, bankacılık sektörünün deneyimli ismi Esra Kıvrak getirildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bankacılık kariyerinde özellikle satış ve pazarlama yönetimi ve nakit yönetimi alanında üst düzey görevler almış olan Esra Kıvrak, KOBİ bankacılığı, girişimcilik ve kadın girişimciliği konularında da fark yaratan çalışmalara öncülük etti. Esra Kıvrak, her iki şirketin de Genel Müdürü olarak ileriye dönük stratejilerin oluşturulması ve yürütülmesinden sorumlu olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Esra Kıvrak, hızlı servisin yükselen yerli markaları PizzaLazza ve Saloon Burger'in yönetim bayrağını devralmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Kıvrak, "Bu değerli markaları güçlü bir iş planı ve en üst seviyede müşteri deneyimiyle Türkiye'de ve yakın coğrafyamızda yeni başarılara taşıyacak planlarımızı hayata geçireceğiz. Ekibimle birlikte amacım; önümüzdeki dönemde daha fazla müşteri odaklı bir yaklaşımla daha mükemmel bir marka deneyimi yaşatmak, yerel tatlarla zenginleştirilmiş yenilikçi ürünlerimizle en sevilen pizza ve hamburger markası olarak genişleyen franchise zincirimiz ve güçlü ortaklık yapımızla nitelikli büyümeyi sağlamak olacak" dedi.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Esra Kıvrak, Wharton School /UPEN Yöneticilik Eğitimi Programını tamamladı. Harvard ve Stanford gibi üniversitelerde yönetim ve liderlik eğitimlerine katıldı.

BİZE ULAŞIN