Aksa Akrilik’ten ‘Ayna’ projesi

02:28 - 11.06.2024, Salı

Aksa Akrilik, dijitalleşme faaliyetleri kapsamında "AYNA" projesini hayata geçirdiğini, söz konusu projeyle, yatırımcı ilişkileri ve şirket performansı gibi kritik bilgileri paydaşlara hızlı ve doğru bir şekilde sunmayı hedeflediğini duyurdu.

Akrilik elyaf üreticisi Aksa Akrilik, Ayna projesini hayata geçirdiğini açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, dijitalleşme yolculuğunda önemli bir kilometre taşı olan Ayna, aksa.com deneyimini iyileştirerek yatırımcı ilişkileri ve şirket performansı gibi kritik bilgileri hızlı ve doğru şekilde müşterilere sunmayı amaçlıyor. Yapay zekâ teknolojisiyle Ayna, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bilgilere anında erişim sağlamaları için geliştirildi.

Yatırımcılar 'Ayna'ya soracak

Açıklamada görüşlerine yer verilen Aksa Akrilik Mali İşler Direktörü Erdinç Kazak, Ayna'nın geleneksel arama motorlarının aksine yazım hatalarını ve insani cümleleri anlayarak doğru ve anlaşılır yanıtlar sunduğunu söyledi.

"Ayna'nın, aksa.com'dan beslenerek şirket performansı gibi konularda sorulara verdiği hızlı yanıtlarla yatırımcıların ihtiyaç duyduğu bilgilere anında ulaşmalarını sağladığını vurgulayan Kazak. "Ayrıca, önceki mesajları analiz ederek sohbeti sürdürebilir hale getiriyor ve kullanıcı deneyimini kişiselleştiriyor. Bu özellikle, bilgiye erişim sürecini daha verimli hale getiriyor ve müşterilerine özel çözümler sunuyor. Ayna sadece bir dijital asistan değil, aynı zamanda Aksa Akrilik'in iş dünyasındaki temsilcisi misyonuyla yatırımcılarla buluşuyor. Ayna ile Aksa'nın vizyonunu ve değerlerini yansıtarak, yatırımcılar ve diğer paydaşlarla daha güçlü ve etkili bir iletişim kurmak amaçlıyoruz" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN