Gezenbebe'den, Bcycle by Gezenbebe projesi

03:56 - 13.02.2024, Salı

Bebek araç gereç markası Gezenbebe, Bcycle by Gezenbebe projesiyle kaliteyi daha uygun fiyata sunmayı hedefliyor.

Bünyesinde bulunan kaliteli ve güvenli ürünleri Türk tüketicilerle buluşturan Medizane, Gezenbebe çatısı altında başlattıkları yeni projeleri Bcycle by Gezenbebe ile ebeveynlere ulaşılabilir lüks sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, Türkiye'nin önde gelen bebek araç gereç markası Gezenbebe, son yıllarda ebeveynlerin ekonomik koşullar nedeniyle kalite ve konfor bakımından daha alt segmentte ürünlere yöneldiklerini, ancak çoğu ebeveynin bu durumdan mutsuz olduğunu gözlemleyerek Bcycle by Gezenbebe projesiyle kaliteyi daha uygun fiyata sunmayı hedefliyor.

Bcycle By Gezenbebe ile bünyelerinde yer alan bebek arabaları, oto koltukları, bebek yatakları, kangurular, scooterlar, bebek – çocuk bisikletleri ve bebek anadizleri gibi ihtiyaç duyulan ikinci el Premium ürünleri ebeveynlerden alarak ilk üretim gibi yenileyip daha ekonomik fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor. Sürdürülebilirliği hedefledikleri ve uzun zamandır yoğun bir arge çalışması sonucunda oluşturdukları bu projeyle hem ekonomiye hem de ailelerin bütçelerine katkı sağlanacak.

Bebek araç gereçleri sektöründe 10 yılı aşkın tecrübeyle sektördeki yolculuklarına devam eden Gezenbebe, yeni projeleriyle premium segmentinde bulunan Inglesina, Doona, SmarTrike gibi dünyaca bilinen çocuk markalarını her kesimden ebeveyne ulaştırmayı amaçlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Medizane Kurucusu Can İmir ebeveynlerin çoğunun son yıllarda yaşanan ekonomik koşullar, alım güçlerinin yetersizliği gibi nedenlerden dolayı kurumsal olmayan markalara yöneldiğine işaret etti.

İmir, sağlıklı ve güvenilir ürünler bulmakta zorlanan ebeveynlerin pek çoğunda aldıkları ürüne karşı güvensizlik gözlemlediklerini ve Bcycle by Gezenbebe, projeleriyle tamamen yenilenmiş, 2 yıl garantili premium ürünleri 2. El tercih eden ailelere sunmaktan oldukça mutlu olduklarını söyledi.

Bu sayede hem aile ve ülke ekonomisine hem de geri dönüşüme önemli katkı sağlanacağını ve Gezenbebe gücüyle, ailelerin ikinci eldeki güvenli limanı olacaklarının altını çizen İmir, "Bu anlamda ürünlerimizi ulaşılabilir lüks olarak 360 derece yenileyerek kaliteyi ve konforu daha uygun fiyatla sunmayı hedefliyoruz ''dedi.

BİZE ULAŞIN