SAS Türkiye'de üst düzey atama

12:32 - 07.12.2020, Pazartesi

Uluslar arası analitik şirketi SAS Türkiye Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ultav oldu.

Uluslar arası analitik şirketi SAS Türkiye'de üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirketin Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Emre Ultav atandı.

İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan ve yüksek lisans öğrenimini Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde tamamlayan Emre Ultav, 20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip. İş hayatına Nexus A.Ş.'de yazılım mühendisi olarak başlayan Emre Ultav, Software AG'deki müşteri yöneticiliği ve satış pazarlama müdürlüğü görevlerinden sonra Gantek A.Ş'de BMC Software Grup Müdürlüğü görevini üstlendi. Ardından SAS da dahil olmak üzere Oracle ve SAP gibi global şirketlerde çözüm liderliği, satış, pazarlama ve kanal yönetimi alanlarında yöneticilik pozisyonlarında bulundu. Ultav, SAS Türkiye'de 2006-2012 yılları arasında Telekomünikasyon ve İş Ortakları Satış Müdürü pozisyonunda da görev aldı.

Atamayla ilgili konuşan Ultav, SAS'ın büyüyen organizasyonuna üst düzey sorumluluk alarak yeniden katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Ultav, "Şirketlerin çok daha azı ile fazlasını yapmak zorunda kaldığı, veriye dayalı doğru kararlar vermeye her zamankinden fazla ihtiyaç duyduğu bu dönemlerde SAS'ın ileri analitik çözümleri, uzmanlığı ve birikimleriyle müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

BİZE ULAŞIN