Akbank’ta organizasyonel değişim

12:44 - 05.01.2022, Çarşamba

Akbank’ta Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler İş Birimi ile KOBİ Bankacılığı İş Birimi kuruluyor.

Akbank'ta değişen ihtiyaçlara paralel olarak Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler İş Birimi ile KOBİ Bankacılığı İş Birimi kuruluyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına özel farklı kanallardan yeni ürünler geliştirmeye devam eden Akbank'ta organizasyonel değişikliğe gidildi.

Bu değişiklikle, Bireysel ve KOBİ müşterilerinin ihtiyaçlarına daha fazla odaklanmak, tüm kanallardaki etkileşimi bütüncül bir şekilde yönetebilmek için "Perakende Bankacılık" ve "Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri" iş birimleri yerine "Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler" ile "KOBİ Bankacılığı" iş birimleri kuruluyor.

Yarın itibarıyla yürürlüğe girecek bu yeni yapıda halihazırda bankada Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Burcu Civelek Yüce, Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı olurken, Akbank'ın yine en önemli odak alanları arasında yer alan KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcılığını ise şu anda Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Bülent Oğuz üstlenecek..

BİZE ULAŞIN