Anadolubank 24. yaşını kutluyor

06:57 - 05.10.2021, Salı

Anadolubank 24. yaşını kutluyor.

1997 yılından bu yana yüzde 100 yerli sermaye ile hizmet veren Anadolubank, bankacılık sektöründe 24 yılı geride bıraktı.

Anadolubank'ın 24. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bankadan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Anadolubank Genel Müdürü Namık Ülke, müşteri odaklı yaklaşımla ürün ve hizmet kanallarını geliştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Türkiye ve dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde de müşterilerine kesintisiz ve yenilikçi hizmetler sunmayı sürdürdüklerinin altını çizen Ülke, şöyle konuştu:

"Değişim ve gelişimi birbirinden bağımsız olarak değerlendiremeyeceğimiz bir çağın içerisinde yol almaya devam ediyoruz. Özellikle bankacılık sektörü de birçok sektöre yön veren bir yapıda olması sebebiyle her geçen gün yeni ürünler ve çözümlerle hizmet portföyünü geliştiriyor. Biz de Anadolubank olarak 'Müşteri Odaklı Bankacılık' stratejimiz doğrultusunda ürün ve hizmet kanallarımızı geliştirerek, ülkemize, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam edeceğiz."

BİZE ULAŞIN