INBUSINESS '1. Yıl Özel Sayısı'nda bu ay...

DEVAMI

INBUSINESS, bu ay 1'inci yıl özel sayısıyla okurlarıyla buluşuyor. Pandemi döneminde "salgının bitmesini bekleyin" diyenlere kulak tıkayıp, kararlı bir şekilde dergiyi yayına hazırlama konusunda cesaret ve kararlılık gösteren Turkuvaz Medya Genel Müdürü Yasemin Gebeş önderliğinde, yayın yönetmeni Hülya Güler liderliğinde hazırlanan dergimiz okurlarımıza geleceği okumaya yardımcı olacak bir içerik sunuyor. Konseptimiz Geleceği Kurgulamak.

İnsanoğlunun belki de en büyük çabası geleceği bilebilmek. Şimdilik tam anlamıyla mümkün değil ama insan, bazı gelişmeleri öngörmeyi başardı. Her şeyin ama bildiğimiz her şeyin yeniden şekillendiği günümüzde bu öngörüye sahip olanlar kazanacak. Bu doğrultuda Türkiye'nin en etkili 100'den fazla iş insanı gelecek öngörülerini ve yarınlara bırakmak istedikleri mirası INBUSINESS okurları için anlattı.
Bülent Eczacıbaşı, Ahmet Zorlu, Hüsnü Özyeğin, Tuncay Özilhan, Ferit Şahenk'in de aralarında olduğu Türkiye'nin önde gelen iş insanları, geleceğin nasıl şekilleneceğine dair öngörülerini paylaştı.
Yenilikçi, yaratıcı, akılcı ve sağlıklı bir gelecek için ortaya çıkan ortak mesaj ise yaşanabilir, sürdürülebilir bir dünya oldu.

BİZE ULAŞIN