INBUSINESS 2022 EMLAK RAPORU

11:48 - 31.07.2022, Pazar

Doludizgin hareketlerin yaşandığı emlak piyasasında yatırımcıları şimdi oldukça zor bir karar süreci bekliyor. Hangi ilde, ilçede ve hatta hangi mahallede fiyatlar ne kadar arttı? Artış sürecek mi? Gayrimenkul alımında doğru yeri, doğru zamanı nasıl belirlemeli? Akıllarda daha nice benzer soru var.  Uluslararası emlak veri şirketi REIDIN ortaklığı ile emlak yatırımcılarına rehber niteliğinde hazırladığımız INBUSINESS 2022 Emlak Raporu’nda tüm bu sorulara ve daha fazlasına yanıt bulacaksınız.

Küresel enflasyondaki artış tüm dünyada emlak fiyatlarını yukarı çekti. Türkiye'de ise bir yandan enflasyon ve döviz kurlarından etkilenen piyasada, diğer taraftan arz-talep dengesinin bozulması Fiyatların daha da artmasına neden oldu.

Doludizgin hareketlerin yaşandığı emlak piyasasında yatırımcıları şimdi oldukça zor bir karar süreci bekliyor. Hangi ilde, ilçede ve hatta hangi mahallede fiyatlar ne kadar arttı? Artış sürecek mi? Gayrimenkul alımında doğru yeri, doğru zamanı nasıl belirlemeli? Akıllarda daha nice benzer soru var.
Uluslararası emlak veri şirketi REIDIN ortaklığı ile emlak yatırımcılarına rehber niteliğinde hazırladığımız INBUSINESS 2022 Emlak Raporu'nda tüm bu sorulara ve daha fazlasına yanıt bulacaksınız.

Haziran 2021-Haziran 2022 döneminde Türkiye genelinde gayrimenkul satışlarının yüzde 89.8'inin gerçekleştiği 30 büyükşehre ait çok özel verilerin yer aldığı INBUSINESS 2022 emlak raporu rehberliğinde kararınızı verebilirsiniz.

INBUSINESS AĞUSTOS SAYISINDA...

BİZE ULAŞIN