MIT Sloan Management Review içeriği INBUSINESS'da

03:31 - 05.05.2021, Çarşamba

DÜNYANIN EN PRESTİJLİ YAYINLARINDAN MIT SLOAN MANAGEMENT REVIEW İÇERİĞİ HER AY INBUSINESS'TA!

DÜNYANIN EN PRESTİJLİ YAYINLARINDAN MIT SLOAN MANAGEMENT REVİEW (MIT SMR), TEKNOLOJİ, YÖNETİM VE LİDERLİĞİN DİJİTAL ÇAĞDA NASIL DÖNÜŞTÜĞÜNÜ, LİDERLERE İLHAM VERECEK BAŞARILI ÖRNEKLER VE KANITA DAYALI ANALİZLERLE SUNUYOR.

INBUSINESS MAYIS SAYISINDA YER ALAN ARAŞTIRMALAR

BLOK ZİNCİRİ: PROF. MARY LACİTY VE PROF. REMKO VAN HOEK'İN YAPTIĞI ARAŞTIRMA BİRİNCİ NESİL BLOK ZİNCİRİ UYGULAMALARININ ŞİRKETLERDEKİ KULLANIMINI DETAYLI BİR BİÇİMDE ELE ALIYOR. BEŞ ÖRNEK ŞİRKET UYGULAMASI ÜZERİNDEN ÖRNEKLENEREK BLOK ZİNCİRİ UYGULAMALARININ PRATİKTEKİ YARARLARI ANLATILIYOR.

CANLI E-TİCARET: PROF. MICHAEL WADE & JİALU SHAN'IN ORTAKLAŞA HAZIRLADIĞI MAKALE E-TİCARET'İN FARKLI BİR VERSİYONU OLAN 'CANLI E-TİCARET' KONUSUNU ELE ALIYOR. BAŞTA ÇİN OLMAK ÜZERE ASYA ÜLKELERİNDEKİ 'CANLI E-TİCARET'İN' YÜKSELİŞİ VE BATILI ÜLKELERİN BU YÜKSELİŞTEN ÇIKARTABİLECEĞİ DERSLER ÖRNEKLERİYLE ANLATILIYOR.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM: PROF. DİDİER BONNET VE GEORGE WESTERMAN'IN COVİD-19 PANDEMİSİYLE BİRLİKTE LİDERLERİN DEĞİŞEN DİJİTAL AJANDASI ELE ALINIYOR. ARAŞTIRMADA 'DİJİTAL USTALIK' KAVRAMININ ALTI ÇİZİLEREK ÖRNEK 'DİJİTALLEŞME' UYGULAMALARIYLA ŞİRKET LİDERLERİNE ÖNEMLİ İPUÇLARI VERİLİYOR.

DETAYLAR VE DAHA FAZLASI INBUSINESS MAYIS SAYISINDA!..

BİZE ULAŞIN